жилет за бричење
one blade лице и тело

Philips OneBlade ЕЛЕКТРИЧЕН БРИЧ ЗА МАЖИ, за лице и тело (2 жилета, 4 додатоци)

(1 оценка и коментар)

3,825 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

*НОВ производ лице + тело. Заборавете на користење повеќе алатки. OneBlade прави сè.

Скратете или избричете која било должина на влакно.

Дизајниран за сечење влакна, а не кожа. Philips OneBlade Face + Body ја потстрижува и ја бричи секоја должина на влакното.

Добиваш жилет за твоето лице + жилет со штитник за кожата на твоето тело.

Гаранција: 2 години

Шифра: QP2620/20
Availability: outofstock
Бренд:PHILIPS
Сподели:

Нема на залиха

Единствена OneBlade технологија.

Заштитник за кожа со кликнување за чувствителните области.

Создадете прецизни рабови и остри линии со двостраниот жилет.

3 граничници со кликнување (1, 3, 5 mm) за рамномерно бричење.

Лесен за користење.

Водоотпорна рачка за влажно и суво бричење.

Заменливи ножеви што траат до 4 месеци.

Долготрајна батерија за 45 минути употреба.

  1. Иван Т*

    Долго се мислев дали да купам ваков производ пошто не е баш ефтин и немав претстава како функционира. Верувајте вреди за сите пари, завршив со бикчиња и жилети. Многу е лесен за користење и одржување, жилетиве трет месец како ги користам како нови се.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.