URIAGE BARIEDERM DERMATOLOGICAL CICA-OIL 100ml

685 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Дерматолошко CICA-маслото е дизајнирано за масирање и третирање на стрии, и неодамнешни траги на кожата.

Совршено е за вашето тело при неговите различни промени (бременост, зголемување на телесната тежина, пост-операција…). Неговата формула е составена со 99,9% состојки од природно потекло. Наменето за преванција и корекција на стрии. Безбедно кај трудници и доилки.