URIAGE BARIEDERM OINTMENT FISSURES CRACKS 40g

820 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За оштетена и иритирана кожа.

Обезбедува подобрување на пукнатините и грубоста на кожата (на рацете, прстите, потпетици и брадавици).