Lea Medical Лосион за тело со 3% уреа и природен ши путер

(0 оценки и коментари)

619 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Навлажнува и ја измазнува сувата кожа
Ја намалува грубоста и затегнатоста на кожата
Медицинска нега при третман на егзема и псоријаза
Погоден за употреба кај деца
Без парфем
Со уреа – природен навлажнувач

Пакување: 200ml

Availability: instock
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Medical Лосион за тело со 3% уреа и природен ши путер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.