Lea Medical Лосион за тело со 10% уреа и природен ши путер

(0 оценки и коментари)

738 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За многу сува, лушпеста или десквамирана и возрасна кожа
Навлажнува и се изедначува
Ја зголемува еластичноста
Ја намалува затегнатоста на кожата и чешање
Медицинска нега при третман на егзема и псоријаза
Без парфем
Со уреа – природен навлажнувач

Пакување: 200ml

Availability: instock
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Medical Лосион за тело со 10% уреа и природен ши путер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.