Hedera Vita Спреј за тело

(0 оценки и коментари)

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Наменет е за лица кои сакаат ефикасен производ збогатен со природни масла. Збогатени со шипутер моментално освежуваат додека на кожата остава лесен, пријатен мирис. Овозможуват додатна нега, оставајќи ја кожата свиленкаста и хидрирана со неодолив мирис.

Шифра: N/A
Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Пакување 100ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Спреј за тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.