Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Цимет

(0 оценки и коментари)

96 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Природен рачно изработен сапун

Ароматичните масла од рузмарин, чемпрес, цимет и мандарина овозможуваат подобра циркулација.
Додека маслото од сусам продира длабоко во кожата и ги топи мастните наслаги ицелулитот.

Грубата текстура на сапунот овозможува благ пилинг.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
65г

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Цимет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.