DEPI восок за депилација 100ml

(0 оценки и коментари)

203 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Депилативен восок за лице и тело
2 марамчиња за бришење
2 кесички со млеко за нега по депилација со смирувачки ефект
Со витамин Е и шеа путер

За нормална и чувствителна кожа

Пакување: 100ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DEPI восок за депилација 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.