DEPI Ленти за депилација за тело

(0 оценки и коментари)

283 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

20 ленти за восок на телото
2 марамчиња за после депилација
2 кесички со млеко за нега по депилација со смирувачки ефект
Со витамин Е и шеа путер

За нормална и чувствителна кожа

Пакување: 20 ленти

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DEPI Ленти за депилација за тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.