YOUNG DERM Влажни марамчиња за проблематична кожа

(0 оценки и коментари)

62 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Влажните марамчиња за проблематична кожа содржат активна состојка цинк ПЦА, која длабински ја отстранува нечистотијата и маснотијата од кожата.
Воедно, вградените состојки помагаат за тонизирање, хидрирање и за специфична нега на проблематичните делови на кожата. Активната состојка цинк ПЦА сигурно и ефикасно ја заштитува кожата од воспаленија, помага за регулирање на маснотијата на кожата и го намалува ризикот од создавање акни.
YOUNG DERM влажните марамчиња за проблематична кожа во својот состав не содржат алкохол, со што се избегнува дополнителното сушење на кожата. По чистењето на лицето со марамчињата не е потребно миење и плакнење.

Availability: outofstock
Бренд:Alkaloid, Young Derm
Сподели:

Нема на залиха

НЕ СОДРЖАТ АЛКОХОЛ

25 ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА

YOUNG DERM влажните марамчиња се наменети за отстранување на нечистотиите и на вишокот маснотија, како и за отстранување шминка од кожата на лицето.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “YOUNG DERM Влажни марамчиња за проблематична кожа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.