URIAGE HYSEAC FLUID SPF 50+ 50ml

730 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Обезбедува висока заштита од сонце, благодарение на UVA/UVB филтрите.

Погоден за комбинирана со мрсна кожа. Хидрира. Матира.