Sixth Sense Серум за длабинска хидратација 30 ml

(0 оценки и коментари)

500 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Crystal Clear Skin на SIXTH SENSE природниот серум 3 во 1 збогатен со напреден пробиотик, ја дополнува на Вашата кожа природната микробиолошка разновидност и помага да се создаде идеален микробиом за да се забави процесот на стареење. Серумот Crystal clear skin е мултифункционален серум за лице формулиран за да ги намали првите знаци на стареење и дава избалансиран тен . Кожата ќе се чувствува мека, освежена и хидрирана. Направен од природни состојки, овој серум содржи пробиотик, рузмарин, камилица, невен, зелен чај и витамини Ц, Д и Е за да даде совршен, и здрав изглед на кожата. Пробиотиците имаат ефикасно антифламаторно делување, што помага во смирување на црвенилото, иритацијата и разните состојби на кожата, како акни, розацеа и сува кожа. Овој серум дава третман на кожата кој обезбедува оптимална хидратација и природен сјај.

Availability: outofstock
Бренд:Sixth Sense
Сподели:

Нема на залиха

Количина: 30 ml
Рок на употреба: 12месеци од датата на производство втисната на амбалажата
Серумот не содржи парабени, бои, сулфати, фталати, силикони, парфеми, парафини, глутени .

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sixth Sense Серум за длабинска хидратација 30 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.