Sixth Sense PURE ORGANIC ELIXIR – 30ml

(0 оценки и коментари)

1,049 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Органскиот еликсир претставува уникатна комбинација од 7 скапоцени масла и моќен коктел од витамини. Овој луксузен и моќен серум интензивно ја ревитализира кожата, го одржува тонусот и ја хидрира, правејќи ја нежна, сјајна и еластична. Оваа природна и хранлива формула го спречува предвремето стареење на кожата и штетното влијание на слободните радикали. 100% органскиот еликсир на младоста е создаден од внимателно избрани ладно цедени масла и витамини како што се: масло од марула,масло од шипка,масло од калинка, масло од макадамија, јојоба, масло од семки од грозје, масло од авокадо, витамин Е и витамин Б5. Моќниот обновувачки серум е богат со есенцијални минерали, масни киселини, витамини и антиоксиданти, ја потхранува и смирува кожата и ја подобрува нејзината влажност. Обезбедува долготрајна хидратација и подмладува. Маслото ја потхранува и освежува кожата, правејќи ја сјајна, свиленкаста и хидрирана.

Availability: instock
Бренд:Sixth Sense
Сподели:

Количина: 30 ml
Рок на употреба: 24месеци од датата на производство втисната на амбалажата
Серумот не содржи парабени, бои, сулфати, фталати, силикони, парфеми, парафини, глутени .

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sixth Sense PURE ORGANIC ELIXIR – 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.