-30%

Sixth Sense ХИЈАЛУРОНСКИ СЕРУМ BEAUTY BOOSTER – 30 мл

(0 оценки и коментари)

350 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Хијалуронскиот серум BEAUTY BOOSTER претставува моќна формула која гарантира длабинска хидратација и лифтинг ефект со измазнување на фините линии и брчките. Овој лесен и негувачки серум ја зголемува влажноста на кожата и воедно претставува активен третман за зголемување на тонусот и цврстината на кожата. Кожата ќе се чувствува мека, еластична, освежена и хидрирана. Серумот Beauty Booster содржи активни состојки како што се хијалуронска киселина, ретинол, витамин Б5, витамин Е, алое вера, зелен чај, уреа и алантоин кои ја обновуваат заштитната бариера на кожата и поттикнуваат нејзина регенерација. Интензивно хидрира, превенира стареење и го изедначува тонот на лицето. Лесната и освежувачка текстура ја обезбедува хидратацијата која и е потребна на кожата за прекрасен и здрав изглед. Погоден е за сите типови на кожа, овозможува лесна апсорбција и служи како booster против знаците на стареење.

Availability: outofstock
Бренд:Sixth Sense
Сподели:

Нема на залиха

Количина: 30 ml
Рок на употреба: 18месеци од датата на производство втисната на амбалажата
Серумот не содржи парабени, бои, сулфати, фталати, силикони, парфеми, парафини, глутени .

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sixth Sense ХИЈАЛУРОНСКИ СЕРУМ BEAUTY BOOSTER – 30 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.