Sattwa тоник за лице со колаген 150ml

170 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Благо и темелно ја чисти кожата не оштетувајќи ја нејзината природна заштитна обвивка. Поради присуството на колаген и на Д-пантенол дејствува тонизирачки и освежувачки.

Производот не содржи алкохол.

Производот е дерматолошки тестиран.

Бренд:Alkaloid, Sattwa
Сподели: