-10%

Sattwa регенеративен крем за ден 55ml

(0 оценки и коментари)

447 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Висококвалитетен производ кој во текот на денот на кожата и овозможува максимална нега и заштита. Вградените активни компоненти, витаминот Е, Д-пантенолот, маслото од авокадо, еластинот и колагенот се идеално избалансирани и ја враќаат неопходната влага и еластичност на кожата. Кремот Sattwa дејствува благотворно на осетлива, сува и на набрчкана кожа. Активната и редовна нега комбинирана со моќното регенеративно дејство ја прават кожата поцврста и поеластична и придонесуваат за забавување на процесот на прекумерно создавање брчки.

Вградените заштитни УВА- и УВБ-филтри вршат селективно пропуштање на сончевите зраци и ја заштитуваат кожата од предвремено стареење.

Производот е дерматолошки тестиран.

Availability: instock
Бренд:Alkaloid, Sattwa
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sattwa регенеративен крем за ден 55ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.