Sattwa поливитамински крем за ноќ 55ml

375 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Висококвалитетен производ кој помага за регенерација на клетките. Комбинацијата на активни компоненти, витамините А, Е и Ф, Д-пантенолот, маслото од јојоба и од пченични ’ркулци интензивно ја хранат кожата во текот на ноќта, го обновуваат нејзиниот сјај, совршено го подобруваат тенот и ги намалуваат проширените пори.

Производот е дерматолошки тестиран.