Sattwa млеко за лице со колаген и Д-пантенол 150ml

170 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Се препорачува како ефикасно средство за отстранување шминка. Благо и темелно ја чисти кожата не оштетувајќи ја нејзината природна заштитна обвивка. Присуството на колаген и на Д-пантенол позитивно влијае на хидрофилниот баланс на кожата, ја прочистува и ја омекнува. Производот е дерматолошки тестиран.