Sattwa крема за ноќ со колаген 55ml

350 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Бренд:Alkaloid, Sattwa
Сподели:

Хранлив крем за нега на кожата во текот на ноќта. Внимателно избраните навлажнувачи, колагенот и Д-пантенолот ја хранат кожата во текот на ноќта, ги измазнуваат тенките линии и брчките и ја прават кожата свежа наутро. Редовната употреба на овој крем резултира со еластична и мека кожа на лицето и на деколтето.

Производот е дерматолошки тестиран.