Sattwa крем со овошни киселини 55ml

429 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Деноноќна нега на кожата со нова формула. Фината комбинација од селектирани овошни киселини, маслото од авокадо и глицеринот, освен што вршат благ пилинг, овозможуваат и длабински промени за подобрување на квалитетот на кожата во текот на целото деноноќие.

Производот е дерматолошки тестиран.