Sattwa крем против брчки 15ml

210 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Бренд:Alkaloid, Sattwa
Сподели:

Специјална формула која го намалува создавањето брчки на кожата околу очите, на лицето и на вратот. Миксот на витамините А и Е, маслото од авокадо и специјално избраните навлажнувачи позитивно дејствуваат и се благопријатни за кожата.

Производот е дерматолошки тестиран.