PIERRE CARDIN LOST HEAVEN СЕТ

(0 оценки и коментари)

1,749 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Типови на кожа: Погоден за сите типови на кожа

Сет за тело Lost Heaven: Течен сапун за раце 350 мл.., Гел за туширање 400мл., Лосион за тело 350мл., Спреј за тело 200мл. , Крема за раце и нокти 75мл

Течен сапун за раце 350 мл.: Течниот сапун Lost Heaven е збогатен со Глицерин ,Витамин Е и Баобаб.Нежно ги мие вашите раце,помагајќи им да ја задржат влажноста.Специјалната формула со Баобаб помага вашата кожа да биде мека и нежна.Неговиот тропски мирис ве носи во рајот.

Гел за туширање 400мл.: Гелот за туширање Lost Heaven содржи формула засилена со навлажнувачко Баобаб масло кое ја ревитализира и нежно ја чисти кожата. Овој освежителен гел е збогатен со хранлив глицерин и витамин Е .

Лосион за тело 350мл.: Лосионот за тело Lost Heaven, збогатен со масло од Баобаб, ја омекнува вашата кожа. Нејзината богата формулата се заснова на глицерин и витамин Е кои ја прават вашата кожата длабоко нахранета и навлажнета. Лосионот лесно се апсорбира и и дава на кожата прекрасен тропски мирис кој ве носи во рајот.

Спреј за тело 200мл.: Спрејот за тело Lost Heaven  со неговиот тропски мирис ве носи во рајот и ви помага да се чувствувате опуштено и свежо во текот на целиот ден.

Крема за раце и нокти 75мл.: Кремот за раце и нокти  Lost Heaven со масло од Баобаб за раце и нокти е збогатен со глицерин и витамин Е, кои длабински ја негуваат и хидрираат кожата на рацете. Додаденото масло од Баобаб помага да се врати мекоста на кожата. Ги прави рацете кадифено меки и мазни.

Сет за тело 5 парчиња за жени

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PIERRE CARDIN LOST HEAVEN СЕТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.