NATURA SIBERICA СЕТ ЗА ЛИЦЕ OBLEPIKHA C-BERRICA

(0 оценки и коментари)

995 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Со органско масло од алтаи волчји трн, богат природен извор на витамин Ц. Погодно за сите типови на кожа.

Органското масло од алтаи волчји трн ја хидрира кожата и поттикнува создавање на колаген – структурен протеин есенцијален за младешка кожа. Сибирската супер-бобинка е најбогатиот природен извод на витамин Ц.

Што има внатре?

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 75 МЛ. – Овој гел за чистење е совршен за секојдневна употреба. Нежно ја чисти кожата оставајќи ви чувство на чистина и свежина. Органскиот хидролат од волчји трн поттикнува подобрување на целосната состојба на кожата, зголемувајќи ги еластицитетот и хидратацијата. Витаминот Ц го подобрува самостојниот природен, одбранбен механизам на кожата, забрзувајќи го обновувачкиот процес. АХА киселините ја подобруваат текстурата на кожата, оставајќи ве со изглед на посветол тен.

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц АНТИОКСИДАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ. – Овој серум за лице помага да се подобри изгледот на кожата, давајќи и свеж тен и природен сјај.

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЛЕСЕН КРЕМ-ФЛУИД – 30 МЛ. – Оваа хидратантна крема и дава енергија на вашата кожа, за целиот ден! Ја заштитува кожата од надворешни влијанија, овозможувајќи и свежина и мекост.

Шифра: 001660
Availability: outofstock
Бренд:Natura Siberica
Сподели:

Нема на залиха

  • Сертификати – Vegan Society

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “NATURA SIBERICA СЕТ ЗА ЛИЦЕ OBLEPIKHA C-BERRICA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.