Neutrogena Bright Boost Серум за сјајна кожа 30ml

(0 оценки и коментари)

1,088 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Вратете ѝ ја свежината на вашата кожа со овој серум, чија формула содржи највисока концентрација на престижната состојка неоглукозамин.Серумот е специјално дизајниран да ги намали црвенилото, пигментацијата и безживотноста на кожата, ги намалува несовршеностите и темните дамки, за видливо посјајна кожа.

Availability: instock
Бренд:Neutrogena
Сподели:

Состав

Вода, глицерин, диметикон, ацетил глукозамин, пропилен гликол, амодиметикон,
етилхексилглицерин, хексилрезорцинол, диметиконол, силикон оксид, микашист, пентилен гликол, карбомер,
диметикон/винил диметикон вкрстен полимер, динатриум EDTA, натриум хидроксид,
тетрахидродиферулоилметан, феноксиетанол, парфем, бензил салицилат, цитронелол, CI 77891.

Начин на употреба

Нанесувајте секојдневно. Измасирајте го лицето со серумот.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Neutrogena Bright Boost Серум за сјајна кожа 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 1500 ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 150 денари.

за сите нарачки во вкупен износ над 1500ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

1-3 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.