Neutrogena Bright boost – Гел крем- 50ml

(0 оценки и коментари)

1,088 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Уживајте во поздрава и посјајна кожа со оваа лесна формула: – Неоглукозамин, за кој научно е докажано дека ги брише знаците на стареење на кожата (сува кожа и тенки брчки). Ја навлажнува кожата, ја поттикнува природната регенерација на површинските клетки и го изедначува тенот. – АНА и РНА поттикнуваат нежна ексфолијација.

Нема на залиха

Состав

Вода, диметикон, глицерин, манделична киселина, глуконолацетон, ацетил глукозамин, триетил цитрат, хидроксиетил акрилат/натриум акрилоилдиметил таурат кополимер, полиакрилат вкрстен полимер-6, бутилен гликол, етилхексилглицерин, сквалан, алуминиумов скроб октенилсукцинат, димениконол, микашист, силикон диоксид, оксид на олово, цетеарил оливат, сорбитан оливат, сорбитан изостеарат, полисорбат 60, цетеарил алкохол, диметикон вкрстен полимер, коко-глукозид, t-бутил алкохол, сукциноглукан, динариум EDTA, натриум хидроксид, хлорфенесин, феноксиетанол, парфем, бензил салицилат, цитронелол, CI 77891, CI 16035

Начин на употреба

Нанесете на исчистени лице и врат. Со лесна масажа распоредете го производот насекаде.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Neutrogena Bright boost – Гел крем- 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.