BABÉ MICELLAR GEL Мицеларен гел за лице– 245ml

890 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Соодветен за комбинирана и/или чуствителна кожа.

Состав: – Глицерин 2.5%
– Бетаин 1%
– Сладунец 0.25%
Соодветен за комбинирана и/или чуствителна кожа. Мицеларно чистење на кожата. pH 5.5. Отстранува нечистотии и траги од шминка на лицето. Совет: Нанесете наутро и/или навечер, нежно масирајте го лицето и исплакнете со вода. Дерматолошки тестирано.