LOGONA Органско кокосово масло со тиаре цветови

620 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

  • Лесно ја раствора и отстранува шминката од лицето и очите
  • Со голема хранлива и омекнувачка моќ
  • Дава еластичност и ја тонира дехидрираната кожа
  • Одличен сојузник за сува и кршлива коса
  • Помага во нега и обнова на косата, од коренот до врвовите
  • Ја штити косата од оштетување од сонце
Количина: 150 ml

Нема на залиха

Кокосовото масло со тиаре цветови е совршеното уживање кое секогаш ќе го имате со вас за секоја прилика. Повеќенаменско органско масло кое во текот на зимата се претвора во мек путер кој се топи со топлината на рацете и телото. Кокосовото масло, всушност, станува течно на 24 ° C и се зацврстува на 15-20 °C, но благодарение на неговиот стаклен сад ќе биде практично и лесно за употреба во сите негови форми! Благодарение на големата хранлива и омекнувачка моќ, кокосовото масло и дава еластичност и ја тонира дехидрираната кожа и е одличен сојузник за сува и кршлива коса.

Лесно ја раствора и отстранува шминката од лицето и очите. Помага во нега и обнова на косата, од коренот до врвовите. Ја штити косата од оштетување од сонце.

Неговиот нежен мирис на кокос и тијаре ве освојува целосно, особено на тропска плажа!

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.