LOGONA Колаген од раститено потекло

750 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ („ANTI-AGING“) + ПОПОЛНУВАЧКО + ЗАТЕГНУВАЧКО ДЕЈСТВО

  • Чисто обновувачко и регенеративно активно дејство, инстант лифтинг и долготраен ефект
  • Oбезбедува протеини и ја потпомага кожата, хидрирајќи ја и заштитувајќи ја од надворешни влијанија
Количина: 30 ml

Нема на залиха

Чисто обновувачко и регенеративно активно дејство, со инстант лифтинг и долготраен ефект.
Колагенот е протеин природно присутен во нашата кожа кој е од суштинско значење за обнова на клетките. Меѓутоа, како што одминуваат годините, производството на колаген се забавува и на кожата и е потребна мала помош однадвор, за да го задржи својот тон и еластичност.
Дали има лек за ова? Се разбира!
Колагенот од растително потекло обезбедува протеини и ја потпомага кожата, навлажнувајќи ја и заштитувајќи ја од надворешни влијанија.
Оваа активна компонента потекнува од комбинација на два различни екстракти, кои се добиваат од плодот на африканска кигелија и од кората на „Quillaja Saponaria“. Секоја од овие две состојки е богата со пептиди и флавоноиди и штом ќе се создаде синергија меѓу нив, тие добиваат моќен ефект кој ја затегнува, тонизира, хидрира и ја обновува кожата!
Специјален производ за посебна намена, кој може да се користи како подлога за шминка и во било кое време кога ќе посакате да се чуствувате неверојатно!

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.