Lea Medical Хранлив ноќен крем за лице со 5% уреа

(0 оценки и коментари)

650 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За долготрајна нега на сува и чувствителна кожа
Долготраен навлажнувачки и смирувачки ефект.
Ја надополнува влажноста и мекоста на сувата и груба кожа.
Без парфем
Со уреа – природен навлажнувач

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Medical Хранлив ноќен крем за лице со 5% уреа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.