Lea Medical Хранлив дневен крем за лице со 5% уреа

(0 оценки и коментари)

650 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За интензивна нега на сува и чувствителна кожа
Интензивно навлажнувачки и мазнечки ефект
Ја надополнува влажноста и мекоста на сувата и груба кожа
Без парфем
Со уреа – природен навлажнувач
За лицето, вратот и деколтето.

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Medical Хранлив дневен крем за лице со 5% уреа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.