Lea Herbal Тоник со есенцијални масла од чајно дрво

(0 оценки и коментари)

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Тоник со есенцијално масло од чајно дрво обезбедува длабоко чистење третман на акни за кожата подложна на акни. Чисти вишок на себум и нечистотии. Елиминира сјај, ги намалува лузните од акните.

Пакување: 130ml

Availability: outofstock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Herbal Тоник со есенцијални масла од чајно дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.