Lea Herbal Гел со есенцијални масла од чајно дрво

(0 оценки и коментари)

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Гел со масло од чајно дрво има антибактериско и антифунгално дејство. Помага при лекување на мозолчиња од акни и нивно формирање. Промовира заздравување на кожата. Аплицирајте навечер.

Пакување: 50ml

Availability: outofstock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Herbal Гел со есенцијални масла од чајно дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.