Lea classic Специјален крем против стареење на кожата

(0 оценки и коментари)

438 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Спречува појава на брчки
Затегнува, со долготраен lift ефект
Ја штити кожата од предвремено стареење

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Се нанесува наутро и навечер
За сите типови на кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Специјален крем против стареење на кожата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.