Lea classic Ревитализирачки крем со Q10 гоџи бери и витамин Е

(0 оценки и коментари)

437 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав:
Овозможува Ултра антиоксидантен ефект
Стимулира обновување на клетките на кожата
Спречува појава на брчки
Ја штити кожата од предвремено стареење

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Се нанесува наутро и навечер
За сите типови на кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Ревитализирачки крем со Q10 гоџи бери и витамин Е”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.