Lea classic Млеко за нега и чистење на кожа

(0 оценки и коментари)

245 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Лесна, млечна текстура која ја остава кожата смирена и хидрирана.
Нежно ја отстранува шминката

Со Shea Butter и витамин Е ја омекнува и ја смирува кожата.

Пакување: 200ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:

За лице, врат и деколте
За сите типови на кожа.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Млеко за нега и чистење на кожа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.