Lea classic Лосион за чистење на лице и врат

(0 оценки и коментари)

238 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Раствор за чистење кој длабоко ја прочистува кожата и ги смирува иритациите.
Содржи растителни екстракти кои ја чистат, освежуваат и ја витализираат кожата.

Пакување: 200ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:
За лице, врат и деколте
Не – формула за плакнење
За сите типови на кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Лосион за чистење на лице и врат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.