Lea classic Крем за околу очи

(0 оценки и коментари)

366 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Измазнети фини линии
Заштитува од предвремено стареење
Напреден антиоксиданс третман

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Нанесете наутро и навечер
За сите типови на кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Крем за околу очи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.