Lea classic Крем против пеги и флеки

(0 оценки и коментари)

419 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Ги намалува пегите, темните дамки и несовршености
Контролен комплекс за хиперпигментација
За еднакво видлив тон на кожата

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Нанесете наутро и навечер
За сите типови на кожа

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Крем против пеги и флеки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.