Lea classic Хранлива ноќна крема

(0 оценки и коментари)

378 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Длабински ја храни и регенерира кожата
Го стимулира процесот на регенерација на природен начин
Ноќен анти-стрес третман
Ја враќа виталноста и сјајот на кожата

Пакување: 50ml

 

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Нанесете навечер
За нормална и сува кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Хранлива ноќна крема”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.