Lea classic Хидратантна дневна крема

(0 оценки и коментари)

369 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Овозможува долготрајна хидратација
Ја обновува еластичноста и цврстината
Негува и освежува
Идеално е како основа за шминка

Пакување: 50ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:

Нанесете наутро
За сите типови на кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea classic Хидратантна дневна крема”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.