Kiberg Рефригеранс Канабис, крем 75 мл

522 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Ревитализирачки крем со смирувачки и хранлив ефект.
Ја зајакнува и тонизира кожата.
Природата ни обезбедува се што ни е потребно за одржување на животот и здравјето на луѓето.

Конопот е познат по своите корисни својства и бројни употреби со милениуми. Билката е придружник на човекот во процесот на човековата цивилизација.
Маслото од црн пипер, исто така, одамна е познато по неговите корисни ефекти и широко се користи во традиционалната источна медицина.
Природните производи претставуваат безопасна алтернатива за одржување на здравјето. Тие се бесценет подарок од природата.

Шифра: REFRIG10
Availability: instock
Бренд:Kiberg
Сподели:

Начин на апликација:
Нанесете ја кремата со движења на масажа на кожата, два или три пати на ден. Се апсорбира веднаш без да остави никакви траги.

Внимание:
Само за надворешна употреба.
Не нанесувајте на оштетена кожа.
Избегнувајте контакт со очите и мукозните мембрани. Во случај на случаен контакт со очите, исплакнете темелно со вода.
Да се ​​чува подалеку од деца.

Складирање:
На температура под 25°C.

Состав:
Аква, глицерин, глицерил стеарат, цетеарт-20, цетеарт-12, цетеарил алкохол, цетил палмитат, масло од семе од канабис сатива, цетеарил изононаноат, амониум полиакрилојдиметил таурат, натриум бензоат, калиум семенски гарантиум, канабис сатива екстракт хм Семе Масло, токоферол, масло од мента арвенсис, динатриум ЕДТА, лимонен, линалол.

Пакет:
75 мл

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.