Hedera Vita Сапун со масло од чилеанска роза

(0 оценки и коментари)

205 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Се препорачува за секојдневна употреба. Овој сапун е исклучително лесен и нежен кон кожата, со негова употреба Вашата кожа ќе ставе свиленкаста и мазна. Покрај висококвалитетното масло од чилеанска роза и другите драгоцени масла, овој сапун содржи и водичка која се добива од листови од рози. Таквата своја структура и специфичниот нежен мирис и пружи на Вашата кожа совршено уживање.

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Сапун со масло од чилеанска роза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.