Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Жалфија

(0 оценки и коментари)

96 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Соодветен е за проблематична масна кожа. Ароматичните масла имаат антисептички својства, додека жалфијата е особено ефикасна во борбата против бактериите и проблем како што се прекумерното потење, инфекција на кожата, намалување на лузни и изгореници. Делува антивоспалително и антибактериски при проблем со кожата и алергии.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
65г

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Жалфија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.