Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – со 30% млеко

(0 оценки и коментари)

96 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

pH вредноста на козјото млеко е најблиску до човековата кожа. Со многу витамини и минерали ја храни кожата, ја враќа еластичноста и цврстината, ги елиминира знаците на стареење и го забрзува процесот на ревитализација. Наменет за сите кои имаат проблем со сува и испукана кожа, егзем и псоријаза.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
65г

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – со 30% млеко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.