Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Мед и путер од какао

(0 оценки и коментари)

96 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Ја храни кожата, интензивно ја навалжнува и и ја враќа еластичноста,го ублажува воспалението и ја чисти кожата. Какао путерот ги намалува борите и го обновува природниот сјај на кожата. Ја штити кожата од штетните УВ зраци.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
65г

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Мед и путер од какао”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.