Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Камилица

(0 оценки и коментари)

96 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Камилицата е еден од најдобрите начини за лекување на воспалената кожа. Одлична е во лекување на изгореници и чирови на кожа. Се користи и за нега на интимните делови. Камилицата допринесува и за здрава, мека и свиленкаста коса.

Нема на залиха

Пакување:
65г

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Природен сапун со додаток од козјо млеко – Камилица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.