Hedera Vita Дневен крем со Coenzyme Q10

(0 оценки и коментари)

360 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Моќниот антиоксиданс Coenzyme Q10 ја штити кожата од прерано стареење создавајќи колаген кој ја прави кожата мазна и цврста. Со употреба на овој крем Coenzyme Q10 продира во кожата и дава одлични естетски резултати зголемувајќи ја сподобноста на кожата да се регенерира и да се одбрани од оштетувања предизвикани од слободните радикали.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Начин на употреба:
Со лесни движења нанесете на цело лице, врат и деколте.

Нето тежина:
50мл

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Дневен крем со Coenzyme Q10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.