Hedera Vita Anti-OX серум за лице со хијалуронска киселина и витамин Ц

(0 оценки и коментари)

420 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

 

Специјалната формула на серумот за лице, со одбрани висококонцентрирани состојки интензивно ја негуваат кожата и ги ублажуваат знаците на стареење. Маслото од семки од малина и витамин Ц во стабилен облик се познати по извонредниот антиоксидативен ефект и ефикасно ја штитат кожата од негативното дејство на надворешната средина.
Екстрактите од цитрус и алое вера, заедно со хијалуронската киселина помагаат во оддржување на влажноста на кожата.
Серумот дава младешки сјај, мекост и свежина, додека појавата на хипо/хиперпигментации, фини линии и длабоки бори се намалува.
Anti-OX серум за лице со хијалуронска киселина и витамин Ц количина

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
15мл

Начин на употреба:
Во многу мала количина нанесете го наутро и навечер на чисто лице. Масирајте и оставете го да делува.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Anti-OX серум за лице со хијалуронска киселина и витамин Ц”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.