Hedera Vita Anti-OX пена за чистење лице со витамин Ц

(0 оценки и коментари)

180 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Пената за чистење на лицето и отстранување на шминката е исклучително блага и нежна кон кожата на лицето, додека истовремено го отстранува вишокот себум и нечистотија од кожата.
Нејзината формула со екстракт од зелена мандарина и стабилен облик на витамин Ц исклучително добро и ефикасно ја освежува, а истовремено и ја штити кожата од негативните дејства на надворешната средина.
Благодарејќи на омекнувачките особини на маслото од малина, кожата е заштитена од сувост. Таа станува мека и мазна како свила.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
50мл

Начин на употреба:
Може да се нанесува на влажна или сува кожа. По аплицирање, оставете ја кратко да делува, а потоа измијте со млака вода.
Препорачана употреба – два пати дневно, наутро и навечер.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Anti-OX пена за чистење лице со витамин Ц”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.