Hedera Vita Анти-акне сапун

(0 оценки и коментари)

180 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Анти-акне сапун Хедера Вита
180.00ден

Антибактериски сапун

Исклучително ефикасно средство за одржување на хигиената и чистење на екстремно масна кожа склона кон акни. Збогатен со ароматични масла од лаванда, жалфија и чајно дрво кои помагаат во длабинско чистење на затворени пори, отстранување на вишокот себум и намалување на појавата на митесери.
Подлогата од билни масла во кои преовладува ши путер, масло од кокос, бадем и рицинус, збогатена со козјо млеко, прави кожата да изгледа хидрирана, мека, мазна и природно сјајна.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакување:
80г

Начин на употреба:
На влажна кожа втријте го сапунот и исплакнете со млака вода.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Анти-акне сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.